Dins de les activitats programades per a la Setmana Mundial de la Malaltia de l’Alzheimer, Jesús Carrion ens ha realitzat un video al voltant de la nostra associació.

Podeu visualitzar el vídeo de forma íntegra punxant ací.

Amb aquesta iniciativa volem que ens conegueu un poc més i mostrar-vos les activitats que realitzem dia a dia i els nostres serveis.

Aquest any per la situació que estem vivint per la COVID no hem pogut realitzar tantes activitats fora de la nostra associació. És per això que hem llançat aquest vídeo. També volem mostrar la importància que tenen aquests serveis i quines són les conseqüències que ens estem trobant per aquesta crisi sanitària.

Per últim, aprofitem l’ocasió per donar les gràcies públicament a les famílies per posar-se davant de la càmera i contar la vostra història!

Fragment del vídeo on mostrem les activitats que fem a l’assocaició.

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies ACEPTAR

Aviso de cookies